خدمات ترجمه تخصصی

ترجمه نامه فارسی به انگلیسی

 

 

خدمات ترجمه تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب رشته دانشگاهی

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

 

ترجمه تخصصی نیازمند دانش عالی و کافی از زبان های مبدا و مقصد است. اگر ترجمه مورد نظر شامل ترجمه متون دانشگاهی یا فنی باشد، با سایر ترجمه ها متفاوت است، زیرا مترجمان علاوه بر تخصص زبانی خود باید بر دانش فنی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر اشراف داسته باشند.

 

گروه مترجمین برنا شرایط لازم را برای انجام سفارشات ترجمه تخصصی در همه زمینه های دانشگاهی را ایجاد کرده است و با توجه به حساسیت در ترجمه تخصصی، ترجمه های باکیفیت در پلن های زمانی و هزینه ای مختلف ارائه می دهد.

 

علاوه بر ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه وبسایت و ترجمه قراردادها و مکاتبات اداری، ترجمه ویدئو و صوت آموزشی و تخصصی نیز در حیطه ترجمه تخصصی قرار می گیرند که هریک ویژگی های خاص خود را دارند.

 

 

 

آیا به دنبال یک سایت ارائه دهنده خدمات ترجمه تخصصی توانمند برای ترجمه های تخصصی خود هستید؟ برای بررسی زمان و هزینه ترجمه متن خود از طریق ثبت سفارش ترجمه تخصصی اقدام نموده و ظرف چند دقیقه پیش فاکتور سفارش خود را دریافت نمایید. پشتیبانی سایت ما همیشه در خدمت شما هستند تا به شما کمک کنند. مراحل ثبت سفارش ترجمه بسیار ساده است و در ادامه می‌توانید به طور خلاصه ملاحظه کنید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه

 

به روز شده از وبسایت قبلی برناترجمه

             

با ما گفتگو کنید