درباره برناترجمه

چشم‌انداز ما در برناترجمه ارائه خدمات با کیفیت در زمان مناسب و با قیمت مقرون به صرفه است

ما معتقدیم ترجمه تنها تبدیل کلمات یک زبان به یک زبان دیگر نیست بلکه، انتقال پیام به شیوه‌ای تاثیرگذار است. برناترجمه با ایجاد یک شبکه و برقراری ارتباط با صدها مترجم و ویراستار متخصص در سراسر ایران، این امکان را به وجود آورده تا با کیفیت‌ترین خدمات ترجمه، ویرایش و پارافرایز را به کاربران خود ارائه دهد.

برناترجمه یک وب‌سایت خدمات ترجمه تخصصی آنلاین است که بیش از ۶ سال در این زمینه فعالیت می‌کند. ما با برخی از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و معتبر در سراسر ایران همکاری کردیم. فعالیت‌های اصلی ما ترجمه متن و مقاله، ترجمه وب‌سایت، ترجمه ویدئو و صوت، ترجمه کتاب، ویراستاری و پارافرایز می‌باشد. ما همان‌طور که به ایجاد و برقراری ارتباط بین زبان‌ها علاقه‌مندیم، مشتاق نوآوری نیز هستیم. بدین منظور، از تمامی فناوری‌های به روز جهت ارائه خدمات کارآمد و سازگار استفاده می‌نماییم.

بیشتر مشتریان ما بر این نظر هستند که ما بهترین وب‌سایت خدمات ترجمه برای برآورده‌سازی نیازهای آنها هستیم. از نظر آنها، ما بسیار پاسخگو هستیم و خدماتمان را به طور مداوم، در زمان مناسب و در سطح بالایی از کیفیت ارائه می‌دهیم. قیمت‌های ما در مقایسه با کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهیم بسیار مناسب و ارزنده است. سیاست ضمانتی ما تضمین می‌کند که سفارشات مشتریان با مطمئن‌ترین و موثرترین روش‌های ممکن انسانی پردازش ‌شوند. پرداخت‌ها به صورت آنلاین و با استفاده از تمامی کارت‌های عضو شتاب قابل انجام است.

تیم برناترجمه

فرزاد مالکی فرزاد مالکی موسس و مدیر عامل
فاطمه رضاپور فاطمه رضاپور مدیر داخلی و روابط عمومی
سریر حاجیان سریر حاجیان کارشناس تولید محتوا
محمد طالبی محمد طالبی کارشناس ارزیابی مترجمین
فرناز صیفی فرناز سیفی کارشناس کنترل کیفی
فرید مالکی فرید مالکی کارشناس بخش مالی
زهره مجیدی زهره مجیدی کارشناس پشتیبانی
سارا حسینی سارا حسینی کارشناس پشتیبانی
بیش از هزار مترجم، ویراستار و تایپیست بیش از هزار مترجم، ویراستار و تایپیست

شما هم به ما بپیوندید...

همکاری با برناترجمه
با ما گفتگو کنید