ترجمه قرارداد و مکاتبات اداری

مترجم متخصص

 

 

ترجمه تخصصی انواع قرارداد و مکاتبات

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

 

نامه‌نگاری و مکاتبات اداری با نگارش متن و محتوای غیر رسمی کاملاً فرق دارد. نامه‌های رسمی همیشه تایپ می‌شوند، حتماً باید قواعد و چارچوب‌های تعریف شده درباره‌شان لحاظ شوند. اگر قوانین لازم را در نظر نگیرید، مخاطبان روی شما و پیامی که دارید اصلاً حساب نمی‌کنند و حتی شاید نامه شما را نخوانده کنار بگذارند. اما نامه‌های غیر رسمی حال و هوای دیگری دارند. قاعده خاصی را دنبال نمی‌کنند و می‌توانید از کلمات و اصطلاحات رایج و غیر رسمی هم در آنها کمک بگیرید.

 

نامه‌نگاری در هر زبانی اصول مربوط به خود را دارد. نامه‌نگاری فارسی را بلدید؟ در زبان انگلیسی نیز، نامه‌نگاری اصول مربوط به خود را دارد. نخستین چیزی که باید در نوشتن نامه اداری به زبان انگلیسی رعایت شود، شناخت ساختار است. مترجم می‌بایست بر ساختار زبان مقصد به درستی و به طور جامع مسلط باشد تا بتواند نامه‌های اداری و مکاتبات اداری را به خوبی ترجمه کند.

ترجمه قرارداد (Contract) و مکاتبات اداری (Official correspondence)

 

یکی از حساس‌ترین و خطیرترین خدمات سایت برناترجمه ترجمه قرارداد‌ها و مکاتبات اداری، ترجمه متون اداری، مکاتبات بازرگانی، کاتالوگ، بروشور و ترجمه سایت است که در واقع ارائه خدمات ترجمه حرفه‌ای و تخصصی به کسب و کارها و شرکت‌ها است.

 

ترجمه نامه‌های اداری از اهمیت زیادی برخوردار است و هر اشتباهی در ترجمه این متون و قراردادها می‌تواند سبب ایجاد تبعات غیرقابل جبرانی برای مشتریان و شرکت‌ها شود. به همین خاطر در ترجمه نامه‌های اداری و قراردادها و مکاتبات اداری باید با دقت کافی انجام شود و مترجم باید از تخصص و دانش لازم برای ترجمه این متون برخوردار باشد.

ترجمه نامه فارسی به انگلیسی

ترجمه نامه‌های اداری و نامه‌نگاری

 

عصر ارتباطات امروزی و دنیای الکترونیک باعث شده که بخش‌های اداری نیز به در شیوه ارتباطات رسمی خود، تغییراتی ایجاد کنند. امروزه بیشتر بازرگانان، روسا، اساتید و دانشجویان و... از طریق ایمیل با یکدیگر در ارتباط هستند و به همین خاطر  ترجمه نامه‌های اداری و مکاتبات از مهم‌ترین چالش‌هایی است که افراد با آن روبرو هستند. محتوای این نامه‌های اداری رسمی است و از اهمیت بالایی برخورد است.

 

یک از بخش‌های مهم در خدمات ترجمه، انجام ترجمه‌ی نامه‌های اداری است. ترجمه نامه‌های اداری در واقع برگردان متن مورد نظر جهت درک مطلب توسط افراد دیگر است. شفاف سازی و ایجاد تسهیل در امور بازرگانی و همچنین امور اداری جز بخش اصلی و لاینفک شرکت‌های بزرگ بین‌المللی است و با ترجمه‌ی با کیفیتِ نامه‌های اداری، این مهم امکان پذیر خواهد بود.

 

در این رابطه برناترجمه از خدمات مترجمین متخصص بهره می‌برد و در زمینه ترجمه مکاتبات اداری و قراردادها کارنامه بسیار درخشانی دارد. مترجمین ما با اصطلاحات رایج در قراردادها (contracts) و پیمان‌ها و نامه‌های اداری آشنایی و اِشراف کامل دارند و ترجمه‌ای در خور و با کیفیت در این زمینه ارائه می‌دهند.

 

 گروه مترجمین برنا در این زمینه و در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 

  • ترجمه نامه‌های اداری و رسمی فارسی به انگلیسی
  • ترجمه نامه‌های اداری انگلیسی به فارسی
  • مدیریت محتوای نامه

 

ثبت سفارش

1 https://gosafir.com/mag/نوشتن-نامه-اداری-به-زبان-انگلیسی

2 https://www.bornatranslate.ir/پارافرایز-مقالات-انگلیسی

با ما گفتگو کنید