ترجمه مقاله روانشناسی و روانپزشکی

 

 

 

ترجمه تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب رشته مهندسی پزشکی

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

 

ترجمه تخصصی روانشناسی و روانپزشکی

 

یکی از رشته­‌های پرطرفدار که علاقه­ بیشتر افراد را به خود جلب کرده، رشته روانشناسی و روانپزشکی است. البته، این دو رشته تفاوت‌هایی نیز با هم دارند. روانپزشکان و روانشناسان از ابزارهای مختلفی برای درمان بیماری‌های روانی استفاده می‌‌‌کنند. گاهی اوقات هم در محیط‌­های مختلف کار می ­کنند. به عنوان مثال، روانپزشکان می‌توانند در بیمارستان­ ها، مراکز درمانی دانشگاه، خانه­ های سالمندان، زندان‌ها کار کنند.

 

روانپزشکان می‌­توانند به درمان افراد دارای اختلال اضطرابی، اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)، اختلال دوقطبی، افسردگی شدید، اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)، روان گسیختگی و اختلالات مختلف روانی دیگر بپردازند. تفاوت روان‌شناس و روانپزشک این است که روانپزشک توانایی تجویز داروهای روانپزشکی مانند داروهای ضد افسردگی، داروهای ضد روان پریشی، تثبیت کننده­‌های خلقی، محرک‌­ها و غیره را دارد.

آیا دانشجوی رشته روانشناسی هستید و از سطح زبانی خوبی برخوردار نیستید؟ آیا برای ترجمه تخصصی روانشناسی و روانپزشکی به دنبال سایتی مطمئن جهت انجام سفارش ترجمه مقاله تخصصی هستید؟ ما به شما استفاده از خدمات ترجمه تخصصی روانشناسی و روانپزشکی سایت برناترجمه را پیشنهاد می­کنیم. سایت برناترجمه سال‌هاست که در زمینه­ انجام ترجمه در تمام زمینه‌­های مختلف دانشگاهی و علمی از جمله ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه تخصصی روانشناسی و روانپزشکی و سایر زمینه‌های تخصصی فعالیت دارد.

 

شما به عنوان دانشجوی روانشناسی و روانپزشکی در طول تحصیل در دانشگاه حتماً به سفارش ترجمه تخصصی نیاز خواهید داشت. انجام ترجمه تخصصی متن روانشناسی و روانپزشکی کار ساده­ای نیست که بتوانید با حداقل دانش زبانی خودتان شروع به ترجمه مقاله و کتاب کنید. بنابراین، باید از کمک افراد متخصص در زمینه­ ترجمه مقاله ISI و کتاب کمک بگیرید. یکی از راه‌­های ترجمه مقاله تخصصی و استفاده از کمک افراد متخصص در حوزه ترجمه، رجوع به سایت‌هایی است که کار سفارش ترجمه تخصصی را انجام می‌­دهند.

بهترین سایت ترجمه تخصصی

سایت برناترجمه نیز یک سایت معتبر و فعال در زمینه­ انجام ترجمه تخصصی رشته روانشناسی است. در سایت برناترجمه، مترجمین مختلف با گرایش‌­ها و دانش زبانی متفاوت حضور دارند و شما می‌­توانید سفارش ترجمه روانشناسی و سفارش ترجمه روانپزشکی را با خیال راحت به مترجمین سایت برناترجمه بسپارید. در نظر داشته باشید که سایت ترجمه تخصصی روانشناسی برناترجمه همواره به دنبال جذب رضایت مشتری می­باشد و تاکنون توانسته مورد استقبال افراد مختلف قرار بگیرد که به کیفیت ترجمه اهمیت زیادی می­دهند.

 

از فعالیت‌های دیگر گروه مترجمین برنا، ترجمه کتاب است. دانشجویان رشته روانپزشکی و روانشناسی به منظور تقویت رزومه، تمایل به چاپ کتاب دارند. کتاب‌هایی مختلفی در زمینه روانشناسی وجود دارد و اگر می­‌خواهید رزومه قوی داشته باشید و می­خواهید به اسم خودتان کتاب چاپ کنید، با کمی سرچ کردن کتاب مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس سفارش ترجمه تخصصی کتاب خود را به سایت ترجمه تخصصی برناترجمه بسپارید. گروه مترجمین برنا، سفارش ترجمه تخصصی شما را در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام خواهد داد.

بنابراین، اگر قصد انجام ترجمه روانشناسی و روانپزشکی را دارید، فرصت را از دست ندهید و یکبار هم که شده از خدمات برناترجمه استفاده کنید. قیمت‌های ما در مقایسه بسیار مقرون به صرفه است. به شما این اطمینان را می­‌دهیم که با یکبار سفارش ترجمه تخصصی از سایت ما، تبدیل به مشتری ثابت برناترجمه خواهید شد و حتی به دوستانتان نیز استفاده از خدمات ترجمه مقاله و کتاب سایت ما را پیشنهاد خواهید کرد.

 

هزینه ترجمه

 

نویسنده: حانیه موسوی

با ما گفتگو کنید