ترجمه کتاب

ترجمه کتاب تخصصی

 

ترجمه تخصصی کتاب در رشته‌های مختلف

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

 

ترجمه تخصصی کتاب

 

کتاب‌ها مانند پل‌های استوار و قدرتمندی هستند که باعث انتقال علم و فرهنگ از یک زبان به سایر زبان‌ها در سراسر دنیا می‌شوند. اما از آنجا که این آثار ارزشمند در کشورها توسط دانشمندان و محققان به زبان‌های مختلف نوشته و منتشر می‌شوند و مردم برای خواندن این آثار نیازمند نسخه‌های ترجمه شده آنها هستند.

 

ترجمه کتاب یکی از خدمات تخصصی ترجمه محسوب می‌شود و باید تنها توسط مترجم‌های مجرب‌، خبره و با تجربه در این زمینه انجام شود تا مفاهیم و اطلاعات کتاب به درستی و صحت و با حفظ امانت به مخاطبین در سایر زبان‌ها منتقل شوند.

 

بیشترین حجم ترجمه کتاب در ایران، مربوط به ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و گاهی نیز ترجمه کتاب به انگلیسی است. این موضوع آنچنان نیز دور از انتظار نیست چرا که زبان انگلیسی زبان بین المللی محسوب می‌شود و بسیاری از مولفین و نویسندگان بزرگ دنیا آثار خود را به زبان انگلیسی منتشر کرده‌اند. برناترجمه یکی از سامانه‌های پیشرو در حیطه ترجمه تخصصی کتاب‌، انواع سفارش ترجمه کتاب است که با در اختیار داشتن مترجم‌هایی مجرب و حرفه‌ای بهترین خدمات را در حوزه ترجمه تخصصی و حرفه‌ای کتاب به مخاطبین خود ارائه می‌دهد.

ترجمه کتاب

مترجمین کتاب تخصصی چه کسانی هستند؟

 

هر مترجمی نمی‌تواند کتاب و مخصوصاً کتاب‌های تخصصی را ترجمه کند. ترجمه تخصصی کتاب خود مستلزم مجموعه‌ای از مهارت‌ها و توانایی‌های علمی و تجربی است و تنها مترجمین مجرب و حرفه‌ای از عهده این مهم برمی‌آیند. انتقال دقیق مفاهیم، حفظ و صیانت از ظرافت‌ها و گرامر زبان مبدا، ایجاد هماهنگی‌هایی در زبان مقصد با همخوانی‌هایی در مفاهیم، حفط یکپارچگی و یک‌دستی کتاب و غیره از نکاتی است که باید در ترجمه کتاب تخصصی در نظر گرفت.

 

هزینه ترجمه کتاب چگونه برآورد می‌شود؟

 

بعد از ثبت سفارش در سامانه برناترجمه، سفارش بالافاصله توسط آخرین ابزارهای شمارش و تشخیص جملات تکراری و وزن دار کتاب آنالیز شده و با توجه به معیارهای موجود‌، حجم، نوع متن، تخفیف‌های متناسبی در ترجمه کتاب اعمال می‌شود.

 

با توجه به اینکه در کتاب‌های تخصصی‌، با مجموعه ای از مفاهیم پیوسته و جامع روبرو هستیم، دغدغه اصلی نویسنده کتاب، انتقال این مفاهیم به درستی و صحت برای خواننده کتاب است به همین علت با سطح و تجربه نوینی از تجربه تخصصی کتاب مواجه هستیم.

 

هزینه ترجمه کتاب مورد نظر شما، به صورت آنلاین و ظرف چند دقیقه محاسبه و به صورت صریح و شفاف اعلام شده و گزینه‌های متفاوتی را در اختیار شما می گذارد. با توجه به حجم کتاب این هزینه‌ها ممکن است مشمول تخفیف حجمی نیز شوند و مشتری با درنظرگرفتن به شرایط مالی و یا سایر صلاحدیدها نسبت به سفارش ترجمه و نوع آن اقدام می‌کند. شایان ذکر است که برای جلوگیری از تضییع حق مترجم یا کاربر، واحد قیمتی خدمات ترجمه تخصصی در برناترجمه بر حسب کلمه است و در حجم‌های بالا مشمول تخفیف حجمی نیز خواهد شد.

 

ثبت سفارش ترجمه کتاب

ترجمه کتاب اقساطی

 

با در نظر گرفتن شرایط مالی و نگرانی‌ها و دغدغه‌های مشتریان از بابت کیفیت ترجمه، اخیراً کتاب‌ها به صورت اقساطی ترجمه می‌شوند و این روش مورد استقبال و پذیرش وسیع مشتریان واقع شده است. این شیوه یکی از راهکارهای جدید برای ایجاد تعامل بیشتر با مشتریان محسوب میشود و می‌تواند تا حد زیادی رضایتمندی مشتریان را افزایش داده و میل و رغبت آنها را برای ثبت سفارشات حداکثر برساند.

 

نیل به این هدف‌، مسلماً برای موسسات و سایت‌هایی که شرایط و بستر انجام این کار را فراهم کرده اند و ابزارهای مناسبی برای آن در اختیار دارند، همچون سایت برناترجمه، آسان تر و میسرتر خواهد بود.

 

ثبت سفارش ترجمه

 

با ما گفتگو کنید