حفظ محرمانگی

 

حفظ محرمانگی سفارشات

 

 

حفظ محرمانگی سفارشات در برناترجمه

 

خصوصا ترجمه مقالاتی که هنوز منتشر نشده‌اند

 

 

 

 

 

بسیاری از افراد که قصد دریافت خدماتی از جمله ترجمه، ویرایش و پارافرایز برای متون مهم خود دارند نگران این هستند که متن آنها محرمانه بماند و جایی منتشر نشود. این نگرانی قابل درک است زیرا مطالبی مانند متن مقاله تخصصی که قرار است از فارسی به انگلیسی ترجمه یا پارافرایز شود، حاصل زحمات چندین ماهه و حتی حتی چند ساله آن افراد است که هنوز در مجله‌ای منتشر نشده و امکان هرگونه سوء استفاده از آن وجود دارد.

 

سایت ترجمه تخصصی برناترجمه در این زمینه تمهیداتی را در نظر گرفته است زیرا از هر حیثی که به این مطلب بنگریم چه قانونی و چه اخلاقی، استفاده از  اطلاعات و دارایی افراد دیگر حتی یک صفحه مطلب برای استفاده شخصی جهت انتشار یا فروش مورد تایید نیست. به همین خاطر، برناترجمه خود را در برابر کلیه اطلاعات و اسنادی که در سایت برناترجمه بارگذاری می‌شود مسئول می‌داند.

 

این اطمینان به مشتریان گرانقدر سایت خدمات ترجمه آنلاین برناترجمه داده می‌شود که هیچگاه هیچ یک از اطلاعات و اسناد آن از جانب گروه مترجمین برنا به منظور انتشار یا فروش به شخص ثالث داده نمی‌شود.

 

کلیه افرادی که با سایت ترجمه برناترجمه همکاری می‌کنند، اعم از مترجمین و ویراستاران دارای حساب کاربری بوده و اطلاعاتشان قابل پیگیری می‌باشد. بنابراین هرگونه سوء استفاده و انتشار اطلاعات و مطالب از جانب برناترجمه قابل پیگیرد است.

 

از طرفی، کلیه مترجمان و ویراستاران بعد از تایید همکاری با برناترجمه، به طور خودکار قرارداد عدم افشای سفارشات دریافتی از برناترجمه را امضا نموده‌اند و در صورت تخلف شامل جریمه و پیگیرد قانونی خواهند شد.

 

ماده ۷۵ قانون تجارت الکترونیکی:

 

متخلفین از ماده (۶۴) این قانون و هرکس در بستر مبادلات الکترونیکی ‌به منظور رقابت، منفعت و یا ورود خسارت به بنگاه‌های تجاری، صنعتی، اقتصادی و‌خدماتی، با نقض حقوق قراردادهای استخدام مبنی بر عدم افشای اسرار شغلی و یا‌دستیابی غیرمجاز، اسرار تجاری آنان را برای خود تحصیل نموده و یا برای اشخاص ثالث ‌افشا نماید به حبس از شش ماه تا دو سال و نیم، و جزای نقدی معادل پنجاه میلیون (۵۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال محکوم خواهد شد.

 

در صورت ثبت سفارش با فایل محرمانه لطفا گزینه متن محرمانه را تیک بزنید تا پشتیبان این مورد را در نظر بگیرد و فایل را به فرد مشخصی ارجاع نماید تا امکان هیچگونه سوء استفاده از فایل وجود نداشته باشد.

 

اطلاعاتی که برناترجمه دریافت می‌کند معمولا شامل چیست؟

 

تا زمانی که افراد فقط از سایت و وبلاگ بازدید می‌کنند هیچ گونه اطلاعاتی از آنها اخذ نمی‌شود. هر زمان افراد مایل به ثبت سفارش در سایت برناترجمه باشند، نیاز هست که اطلاعاتی را در مکان‌های مشخصی از سایت وارد کنند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و ایمیل می‌باشد و تنها مدیر به این اطلاعات دسترسی دارد. این اطلاعات صرفا جهت مشخص سازی صاحب سفارش، اطلاع رسانی‌های لازم در فرآیند سفارش یا رویدادها و تخفیفات خارج از فرآیند سفارش است.

 

در مرحله بعدی که فرد ثبت سفارش می‌کند، فایل سفارش به همراه اطلاعاتی مانند زبان سفارش، موضوع سفارش، خدمات درخواستی، حساسیت سفارش دریافت می‌شود که کاربرد این اطلاعات صرفا برای ارائه خدمات صحیح و دقیق است و کاربرد دیگری ندارد.

 

اطلاعات دیگری که دریافت می‌شود از جانب مترجمین و ویراستاران حین ثبت نام و شروع همکاری با برناترجمه است. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل و تلفن ثابت می‌باشد و در مراحل تکمیلی اطلاعات دیگری نظیر  آدرس محل سکونت، اسکن کارت ملی، مدارک تحصیلی و گواهینامه های اخذ شده به صورت رزومه دریافت می‌شود. اطلاعات حساب بانکی نیز جهت واریز وجه و تسویه حساب اخذ می‌گردد.

 

مهم است بدانید

 

کلیه اطلاعاتی که از مشتریان محترم و همکاران گرامی اخذ می‌شود در وبسایت برناترجمه به صورت محرمانه نگداری می‌شود و تعداد افراد بسیار معدودی به این اطلاعات دسترسی دارند و بر کلیه مقررات قانونی واقف هستند.

 

در صورت تمایل به مشاوره و پرسش هرگونه سوال از طریق روش‌های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

 

آدرس ما: مشهد – بزرگراه هاشمی رفسنجانی – خیابان شهید محترم - کوچه سوم - پلاک ۱۲ - طبقه پنجم - واحد ۱۴

تلفن: ۰۵۱۳۵۲۵۲۷۷۱ (شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۶ و پنجشنبه 9 تا ۱۲)

موبایل: ۰۹۲۱۱۲۴۳۵۸۸ - ۰۹۳۷۱۴۱۳۰۰۱ (پاسخگویی تلفنی، تلگرام، واتس اپ ۲۴ ساعته هفت روز هفته)

تلگرام پشتیبانی: BTGsupport@

ایمیل: info [at] bornatranslate.com

با ما گفتگو کنید