خدمات ویرایش تخصصی

ویرایش متن تخصصی

 

ویرایش تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب دانشگاهی و تجاری

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

ویرایش مقاله ISI با بهترین كیفیت یکی دیگر از خدمات گروه مترجمین برنا می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید. اگر مقاله ISI شما پس از سابمیت مقاله، قبل از رسیدن به دست داور توسط ادیتور ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار ویرایش مقاله ISI خود به  گروه مترجمین برنا تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید. قطعا كسی كه در نگارش مقاله ISI در زمینه تحقیقی شما سابقه و تجربه دارد، ویرایش مقاله ISI را به درستی انجام خواهد داد.

 

برای ثبت سفارش ویرایش، لطفا ابتدا فایلی که نیاز به ویرایش دارد را جهت تعیین هزینه ارسال نمایید و سپس بعد از بررسی پیش فاکتور و پرداخت، فایل متن اصلی را در صورت وجود ارسال نمایید. 

 

ادیت نیتیو مقاله

 

ثبت سفارش ویرایش مقاله بسیار ساده است. این کار از دو روش قابل انجام است. راه اول، عضویت یا ثبت نام در سایت می‌باشد. بعد از ثبت نام می‌توانید از طریق ثبت سفارش جدید اقدام نموده و فایل خود را به همراه اطلاعات لازم ارسال نمایید. راه دوم، کلیک روی دکمه ثبت سفارش پایین یا دکمه ثبت سفارش و برآورد هزینه رایگان در صفحه اصلی می‌باشد. در مرحله بعد، می توانید فایل خود را به همراه اطلاعات لازم ارسال نمایید و ثبت برای ورود به پنل خود ثبت نام کنید.

 

 

ثبت سفارش ویرایش مقاله

 

به روز شده از وبسایت قبلی برناترجمه

با ما گفتگو کنید