خدمات ویرایش و پروف ریدینگ تخصصی

ویرایش متن تخصصی

 

ویرایش و پروف ریدینگ تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب دانشگاهی و تجاری

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

پروف ریدینگ مقاله ISI با بهترین كیفیت یکی دیگر از خدمات گروه مترجمین برنا می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار پروف ریدینگ مقاله ISI خود را به ما بسپارید.

 

اگر مقاله ISI شما پس از سابمیت مقاله، قبل از رسیدن به دست داور توسط ادیتور ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار پروف ریدینگ مقاله ISI خود به  گروه مترجمین برنا تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید. قطعا كسی كه در نگارش مقاله ISI در زمینه تحقیقی شما سابقه و تجربه دارد، پروف ریدینگ مقاله ISI را به درستی انجام خواهد داد.

 

برای ثبت سفارش پروف ریدینگ، لطفا ابتدا فایلی که نیاز به پروف ریدینگ دارد را جهت تعیین هزینه ارسال نمایید و سپس بعد از بررسی پیش فاکتور و پرداخت، فایل متن اصلی را در صورت وجود ارسال نمایید. 

 

ثبت سفارش پروف ریدینگ مقاله بسیار ساده است. این کار از دو روش قابل انجام است. راه اول، عضویت یا ثبت نام در سایت می‌باشد. بعد از ثبت نام می‌توانید از طریق ثبت سفارش جدید اقدام نموده و فایل خود را به همراه اطلاعات لازم ارسال نمایید. راه دوم، کلیک روی دکمه ثبت سفارش پایین یا دکمه ثبت سفارش و برآورد هزینه رایگان در صفحه اصلی می‌باشد. در مرحله بعد، می توانید فایل خود را به همراه اطلاعات لازم ارسال نمایید و برای ورود به پنل خود ثبت نام کنید.

 

ویرایش تخصصی چیست و چه تاثیری بر پذیرش مقالات دارد؟

 

در پاسخ به این پرسش باید گفت که ویرایش تخصصی مقاله یکی از عموامل اثرگذار بر موفقیت و پذیرش مقاله است. اگر جزو یکی از اقشار فرهیخته جامعه هستید، حتما مقالاتی را منتشر کردید یا دست کم در صدد این کار هستید؛ بنابراین، به خوبی می دانید که نوشتن صحیح متن مقالات انگلیسی و رعایت نکات گرامری در افزایش اعتبار و تایید آن بسیار اهمیت دارد. هرچقدر متن مقاله به عیب تر باشد، از سمت مجله بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

همین موفقیت باعث موفقیت غیرمستقیم در تحصیل و شغل نیز خواهد شد زیرا مطالب شما از ارزش و اعتبار بیشتری برخوردار می‌شود و باعث افزایش اعتبار شما در مقاطع مختلف نظیر نمره پایان‌نامه و تقویت رزومه می‌گردد.

 

با توجه به اثرات مهمی که نگارش صحیح مقاله در ابعاد مختلف زندگی شما دارد، باید تمام سعی خود را بکنی تا در این زمینه کمتر دچار چالش بشوید. در همین زمان است که خدمات ویرایش تخصصی مقاله بیش از پیش به کمک شما می‌آید.

 

ویرایش تخصصی مقاله می‌تواند به شما کمک کند تا متن خود طبق استانداردهای زبان انگلیسی تنظیم نمایید. همان‌طور که به خوبی آگاه هستید، داوران مجلات علمی بسیار سختگیر هستند و هر چه مجله معتبرتر باشد، این میزان سختگیری بیشتر می‌شود. برخی مجلات به دلایلی روی متن مقاله افرادی که از ایران قصد انتشار مقاله دارند بیشتر حساسیت نشان می‌دهند.

 

بنابراین، اگر نتوانید متن مقاله خود را بی‌عیب بنویسید و ویرایش درستی انجام ندهید، ممکن است منواسکریپت (manuscript) شما رد و به اصطلاح ریجکت بشود. ویراستاری مقاله انگلیسی که از توسط ویراستاران با تجربه انجام شود، احتمال نقص در متن مقاله شما را کاهش داده و شانس پذیرش و انتشار مقاله شما را در ژورنال‌های ISI و معتبر بالا می‌برد.

 

ادیت نیتیو مقاله

 

هزینه ویرایش تخصصی چقدر است؟

 

هزینه ویرایش تخصصی ابعاد مختلفی دارد و عوامل متفاوتی روی آن اثر می‌گذارد، اما مهم‌ترین عوامل زبان متن برای ترجمه و سابقه مترجم متخصص می‌باشد. هرچه سابقه مترجم یا ویراستار بیشتر باشد، کیفیت بهتری ارائه می‌دهد که مستلزم پرداخت هزینه بیشتر است، البته هزینه‌های معقول نه هر قیمتی!

 

البته در سال‌های اخیراً، مؤسسات بسیاری مدعی ارائه خدمات تخصصی ویرایش هستند. بعضی از آنها هزینه‌های بسیار بالایی اعلام می‌کنند که البته آن هم دلیل بر کیفیت قطعی نیست چون اگر بیشتر دقت کنید، هزینه‌های هنگفتی که از طریق برخی از مؤسسات دریافت می‌شود صرف تبلیغات گسترده می‌شود نه کیفیت کار!

 

با توجه به مواردی که بیان شد، ما منصف‌ترین قیمت‌ها را پیشنهاد می‌کنیم که آن قدر کم باشد که مشخص است ویراستار با تجربه، آن را نمی‌پذیرد و نه آن قدر زیاد باشد!

 

مؤسساتی مانند برناترجمه وجود دارند که هزینه ویرایش تخصصی متن و مقاله را بر اساس تعداد کلمات دریافت می‌کنند. قیمت‌گذاری هزینه ویرایش تخصصی مقاله و سایر متون در برناترجمه بر اساس بررسی قیمت رقبا، توانایی پرداخت مشتریان و میزان وقت و انرژی مصرفی برای به سرانجام رساندن هر پروژه توسط ویراستار مجرب صورت می‌گیرد.

 

در مجموع، عواملی نظیر، سابقه کار و تجربه ویراستار، زمینه و میزان تخصصی بودن متن، زمان موردنیاز برای انجام ویرایش مقاله تخصصی بر قیمت ویرایش هر کلمه اثرگذار است. 

 

پیشتر در مورد ارتباط نرخ ویرایش با سابقه کار ویراستار صحبت شد، مقوله دیگر میزان تخصصی ‌بودن هر متن مقاله برای ویرایش است که از اهمیت زیادی برخوردار است. بعضی از رشته‌های علمی و تخصصی که از اصطلاحات خاص و تخصصی برخوردار هستند و یک گویش خاصی در نوشتار دارند نیازمند تجربه و تخصص یک ویراستار حرفه‌ای می‌باشد. در این جور مواقع، هزینه کار و دستمزد انجام این پروژه‌ها بالاتر از موارد معمولی می‌شود.

 

book translation

 

عامل مؤثر دیگر در قیمت ویرایش تخصصی زمان تحویل است. اگر مخاطی یا مشتری برای دریافت خدمات ویرایش به اندازه کافی زمان نداشته باشد، انجام پروژه ویرایش تخصصی مستلزم اعمال فشار بیشتر بر ویراستار است و این اعمال فشار نیازمند افزایش دستمزد برای ویراستار مقاله انگلیسی است.

 

همان‌طور که مطالعه کردید چهار عامل مهم در تعیین هزینه ویراستاری اثرگذار است و نیاز به بررسی بازار، زبان مقاله، تجربه ویراستار و زمان تحویل دارد.

رابط کاربری سایت برناترجمه انقدر ساده و کاربرپسند است که شما می‌توانید در عرض چند ثانیه و با چند کلیک، سفارش ویرایش خود را ثبت کنید و در عرض چند دقیقه به صورت رایگان قیمت پلن‌های مختلف ویراستاری مقاله خود را بررسی کنید.

 

یکی از گزینه‌های عالی سایت برناترجمه، امکان ارائه نمونه ویرایش در متن خودتان است. شما می‌توانید یک پاراگراف از متن خود را به‌طور نمونه ارسال کنید و همان روز تحویل بگیرید. به این صورت می‌توانید قبل از پرداخت هر هزینه‌ای، نسبت به کیفیت کار ویراستاری مقاله مطلع شوید.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته برناترجمه همیشه همراه مخاطبان خود خواهد بود تا باعث آرامش خیال آنها بوده و بتواند هر لحظه پاسخگوی نیازها، سؤالات و مشکلات باشد. برناترجمه یکی از مؤسساتی است که برای خدمات خود قیمت‌های منصفانه‌ای ارائه می‌دهد که گاهی باعث مباهات مخاطبان خود نیز شده است. به‌طوری‌که وقتی مخاطبان برناترجمه بخواهند از برناترجمه یاد کنند آن این‌گونه خطاب می‌کنند: «همون موسسه ترجمه که قیمتاش خوبه کیفیتش هم خوبه

 

ترجمه مقاله بازاریابی و کسب و کار

 

خدمات ویرایش تخصصی متن و مقاله در برناترجمه چیست؟

 

احتمالاً تا این قسمت، به خوبی با ابعاد ویراستاری متن و مقاله (ویراستاری مقاله فارسی یا ویراستاری مقاله انگلیسی) به خوبی آشنا شدید.

 

پیشنهاد ما این است که نه به قیمت‌های بسیار پایین اعتماد کنید نه به قیمت‌های بسیار بالا! بهترین گزینه یافتن موسسه‌ای است که در وهله اول پاسخگو باشد و به سؤالات شما به خوبی پاسخ بدهد، رابط کاربری آسان داشته باشد و در عین حال امکانات خوبی به شما ارائه بدهد. حفظ امنیت و محرمانگی متن شما را در نظر بگیرد و به شما نمونه کار رایگان ارائه بدهد.

 

شاید ساختن پنل کاربری برای شما حوصله سر بر باشد، اما مطمئن باشید سایتی که پنل کاربری اختصاصی ارائه می‌دهد، برای ارتقای پلتفرم خود هزینه کرده و قصد دارد این کسب و کار را ادامه بدهد، پس هم برای پرداخت هزینه قابل اعتماد است و هم کیفیت بالای پروژه‌ها.

 

برای مثال، مجموعه برناترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی دولت و وزارتخانه‌های مختلف است. در هنگام ثبت سفارش، به شما امکان اعلام محرمانه بود متنتان را به شما می‌دهد. رابط کاربری بسیار ساده، اما با خدمات زیاد است و امکان ارائه نمونه کار رایگان دارد.

 

برناترجمه در ارائه خدمات ویرایش تخصصی، پارافرایز تخصصی و ترجمه از شهرت خوبی برخوردار است و سعی کرده این شهرت را نه به واسطه تبلیغات گسترده و پر هزینه، بلکه با ارجاع مشتریان قبلی به واسطه رضایتشان به دست بیاورد.

 

در برناترجمه‌ هرگونه خدمات ویرایش تخصصی به زبان فارسی و انگلیسی، در رشته‌های علمی مختلف برای مقاصد مختلف ارائه می‌شود و امکان ارائه گواهی پروف ریدینگ نیز وجود دارد.

 

ویرایش تخصصی در برناترجمه به کمک ویراستاران با تجربه با تخصص‌های علمی در رشته‌های متنوع صورت می‌گیرد تا نتیجه کار بسیار با کیفیت و بی نقص ارائه شود و باعث افزایش اعتبار متن مقاله شما گردد.

 

ویرایش انواع مقاله، کتاب و متن در برناترجمه به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و نیازی به مراجعه حضوری و صرف زمان و هزینه ندارد. برناترجمه علاوه بر ویرایش تخصصی در حوزه ترجمه و پارافرایز نیز خدمات بسیار متنوعی ارائه می‌دهد. کار به برناترجمه خیال شما را راحت می‌کند و شما را یک گام به موفقیت نزدیک‌تر می‌سازد. پس درنگ نکنید!

 

مطالعه بیشتر: ویرایش تخصصی چیست و چند نوع ویرایش تخصصی وجود دارد؟

 

ثبت سفارش ویرایش مقاله

 

به روز شده از وبسایت قبلی برناترجمه

با ما گفتگو کنید