خدمات پارافرایز تخصصی

بازنویسی و پارافرایز تخصصی

 

 

بازنویسی و پارافرایز تخصصی انواع متن و مقاله در همه رشته دانشگاهی

 

با گواهی اولیه وضعیت و گواهی تایید بعد از بازنویسی

 

 

ثبت سفارش پارافرایز

 

 

 

سرقت ادبی

 

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش رو در هنگام نوشتن و چاپ مقاله سرقت ادبی است. به هرگونه تشابه ادبی جملات مقاله‌ی شما با سایر مقالات، سرقت ادبی یا به‌اصطلاح انگلیسی Plagiarism می‌گویند. برای رفع سرقت ادبی راه‌حل‌های متفاوتی وجود دارد در این مقاله ما در مورد نرم‌افزار Turnitin صحبت می‌کنیم. نرم‌افزار Turnitin یک سرویس اینترنتی- تجاری آمریکایی است.

 

سرویسی که به رفع سرقت ادبی در سطح پیشرفته می‌پردازد. Turnitin در سال 1997 بنیان‌گذاری شد و در حال حاضر حدود 30 میلیون دانش‌آموز و دانشجو و بیش از 15000 موسسه‌ی فعال در این سایت عضو هستند. سایتی با پایگاه داده‌ی گسترده و متنوع که به چاپ مقاله کمک چشمگیری می‌کند.

 

 نرم‌افزار Turnitin

 

در چاپ مقاله، از بدترین موارد رد کردن مقاله‌ها، سرقت‌های ادبی است. رفع سرقت ادبی تا حدی به توانایی و مهارت نویسنده بستگی دارد. نویسنده با توجه به نشریه ایی که می‌خواهید مقاله را آنجا چاپ کند نکات نگارشی، بحث علمی و یا نحوه‌ی رفرنس دادن را در نظر می‌گیرد. این نکات ممکن است تفاوت‌های کوچکی داشته باشند ولی سرقت ادبی یکی از دلایل محکم برای رد مقاله است و در همه نشریه‌ها در نظر گرفته می‌شود.

 

نرم‌افزارهای آنلاین متفاوتی برای رفع سرقت ادبی به کار می‌روند که بیشتر آن‌ها دارای دو حالت رایگان یا free و حالت Premium اند که برای فعال‌سازی و استفاده از آن باید پول پرداخت کنید. سرقت ادبی تنها به معنی نام بردن از ایده دیگران به‌عنوان ایده‌ی خود و یا کپی کامل یک متن از سایر مقالات نیست. بعضی از موارد نگارشی مثل استفاده نکردن از علامت نقل‌قول هم می‌تواند نوعی سرقت ادبی باشد. رفع سرقت ادبی آن‌ هم به زبان انگلیسی کاری وقت‌گیر است که نیاز به‌دقت بالایی دارد.

 

رفع سرقت ادبی

 

از طرفی حالت رایگان سایت‌های رفع سرقت ادبی، محدودیت کلمه دارند و تمام نکات را بازگو نمی‌کنند بلکه اشتباهات فاحش را نشان می‌دهند. توجه داشته باشید که بعضی از سایت ها تقلبی‌اند و متن مقاله شما را کپی کرده و امکان سوءاستفاده وجود دارد. نرم‌افزار Turnitin یک از معتبرترین سایت‌هاست که تضمین می‌کند از متن شما سوءاستفاده نخواهد کرد. در نرم‌افزار Turnitin تمام نکات نگارشی رعایت می‌شود بازنویسی یا پارافریز را انجام می‌دهد.

 

نرم‌افزار Turnitin سرعت و کیفیت شما را در چاپ مقاله بالا می‌برد. نرم‌افزار Turnitin متن اصلی و آدرس سایت یا نام مقاله ایی که از روی آن کپی شده است را به شما نشان می‌دهد. حتی می‌توانید درصد سرقت ادبی را نیز چک کنید. به‌طورکلی بین 10 تا 15 درصد تشابه ادبی قابل‌قبول است. درنهایت بازنویسی یا پارافریز را نیز برای شما انجام می‌دهد.  

 

 

بازنویسی یا پارافریز

 

در بازنویسی یا پارافریز از بهترین کلمات انگلیسی ممکن به‌عنوان جایگزین استفاده می‌شود. Paraphrase یا پارافریز به‌طورکلی معنی بازنویسی جمله به شکلی دیگر را می‌دهد. زمانی که شما از نقل‌قول مستقیم استفاده می‌کنید و دقیقاً خود جمله را می‌آورید، سرقت ادبی محسوب می‌شود. در مورد مقالات، پارافریز یعنی متنی که از مقاله‌ی دیگری برداشتید را دوباره به زبان خودتان بنویسید به گونه ایی که معنی اصلی حفظ شود و کپی از متن اصلی مقاله نباشد و در انتها رفرنس می‌دهید.

 

ترجمه متن

 

چگونه از نرم‌افزار Turnitin استفاده کنیم؟

 

برای استفاده از نرم‌افزار Turnitin باید اکانت بسازید. حال با دو معضل روبه‌رو هستید یکی ثبت‌نام در سایت و دیگری پرداخت. اکانت های مختلفی جهت ثبت‌نام در سایت وجود دارد مثلاً برای اکانت دانش‌آموزی شما نیاز به ایمیلی از طرف معلم خود جهت ساخت اکانت دارید که هزینه بازنویسی یا پارافریز آن متفاوت است.  

 

نوع دیگر اکانت دانشجویی است.برای اکانت دانشجویی هم محدودیت‌هایی وجود دارد به‌عنوان‌مثال تعداد مقالاتی که در ماه امکان رفع سرقت ادبی دارند محدود است و بسته به هزینه ایی که پرداخت کرده‌اید بعد از مدتی اکانت شما غیرفعال می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه بازنویسی یا پارافریز مجدد دارید. حال بعد از طی هفت‌خان رستم به آخرین خان یعنی پرداخت هزینه بازنویسی یا پارافریز می‌رسید که باید از بانک‌هایی استفاده کنید که مورد قبول نرم‌افزار Turnitin باشند.علاوه بر تغییرات ارز هزینه بازنویسی یا پارافریز  سایت Turnitin هرساله تغییر می‌کند. پس بهترین راه‌حل برای رفع سرقت ادبی چیست؟

 

برناترجمه

 

قابلیت جدید که به سایت برنا ترجمه اضافه‌شده بهره‌وری از نرم‌افزار Turnitin برای ارائه خدمات پارافرایز است. حال دیگر نیازی به ساخت اکانت و پرداخت هزینه بازنویسی یا پارافریز در نرم‌افزار Turnitin ندارید. برناترجمه این مرحله را هم برای شما حذف کرده است. فقط کافی ست که متن خود را به ما بسپارید و با هزینه‌ی کمتر، چاپ مقاله را انجام دهید.

 

برناترجمه از نرم‌افزار Turnitin اکانت خریداری کرده است پس دیگر سرقت ادبی در مقاله‌ی شما وجود ندارد و ریسک دزدی ایده و متن مقاله‌ی شما توسط سایت‌های آنلاین به صفر می‌رسد و با آرامش خیال می‌توانید نسبت به چاپ مقاله اقدام کنید.

 

ثبت سفارش پارافرایز

 

با ما گفتگو کنید