ترجمه مقاله مهندسی صنایع

ترجمه متن مهندسی صنایع

 

 

ترجمه تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب رشته مهندسی صنایع

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

مهندسی صنایع؛ هزارتویی از رشته‌ها

 

در این مطلب تصمیم ما بر این است شما را با جزییات و تمام زیر و بم های رشته مهندسی صنایع آشنا کنیم. چقدر با این رشته آشنایی دارید؟

 

ابتدا به توضیح مختصری در خصوص ماهیت این رشته می پردازیم. به منظور بهینه سازی سیستمها و اثر بخشی کیفیت تولید، طبق شاخصه های مهندسی صنایع،اصول و تکنیک هایی در واحدهای صنعتی به کار گرفته میشود تا تولید و فرآوری کالاها به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد و تا حد زیادی هزینه های مستقیم و غیر مستقیم در هر صنعتی کاهش یابد. به عبارتی برنامه ریزی و کنترل امور و فعالیت های ارگان ها بر عهده مهندسان این رشته است.

 

مهندسی صنایع را میتوان به عنوان یکی از شاخه های رشته مهندسی و کاملا تخصصی در نظر گرفت و یک رشته ترکیبی است.اعم از علم اقتصاد،مدیریت،ریاضی،غیره. این رشته از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است،پس بدون شک ضروری است که دانشجویان صنایع با ارائه با کیفیت ترین سطح ترجمه متون و مقالات مهندسی صنایع در طول دوران تحصیل و کسب تجربه، مهارت و دانش به روز بین المللی، آینده شغلی خویش  را تضمین کرده و جایگاه بالایی برای خود ثبت کنند.

 

مهندسی صنایع شامل گرایشاتی همچون سیستمهای مالی، مدیریت مهندسی، مدیریت پروژه، مدیریت سیستم ها و غیره است و داوطلبان زیادی را در دانشگاه های مختلف کشور به خود اختصاص داده است.

 

یکی از نکات بسیار مهم در این خصوص این است که با توجه به تعدد بالای گرایشاتی که در این رشته وجود دارد چندین رشته تخصصی در آن ادغام شده است، درک درست مفاهیم و واژگان مخصوص هر گرایش با دیگری اشتباه گرفته نشود یا به عبارتی جایگزین نشود.

 

بر همین اساس درک درست از هر متن و انتقال مفاهیم از زبان مبداء به مقصد، از ضروریات ترجمه متون و  مقالات مهندسی صنایع محسوب میشود. از آنجاییکه مهندسی صنایع یک رشته بین المللی محسوب میشود و مقالات بیشماری در ژورنال های معتبر خارجی همواره به چاپ میرسد. لذا ترجمه،ارسال و چاپ مقالات و پایان نامه در مجلات خارجی،مراکز پژوهشی، سمینار های علمی و استفاده از این منابع معتبر خارجی به منظور ارائه و تدریس مطالب و آموزه های این رشته، از جمله مواردی هستند که همه دانشجویان و اساتید داخلی سعی دارند به نحو احسن آن را انجام دهند‌ و به یک ترجمه دقیق و تخصصی نیاز دارد.

 

از این رو کیفیت قابل توجه،تحویل فوری،قیمت مناسب از جمله مواردی است که باعث شده است گروه ترجمه برنا از جمله اولین انتخاب های افرادی باشد که به دنبال یک تیم تخصصی و حرفه ای برای ترجمه تخصصی متون و مقالات مهندسی صنایع هستند.

 

نحوه ثبت سفارش ترجمه مهندسی صنایع

 

برای ثبت سفارش ترجمه مقالات مهندسی صنایع، میتوانید با برقراری ارتباط با کارشناسان گروه برنا ، استعلام قیمت انجام داده و سفارش خود را ثبت کنید. ترجمه متون و مقالات مهندسی صنایع بصورت انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی در تمامی گرایشات این رشته از جمله خدمات این موسسه میباشد. گروه ترجمه برنا با در اختیار داشتن مترجمین و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مهندسی صنایع، این امر را برای شما دانش پژوهان عزیز محقق کرده است.

با ما گفتگو کنید