همکاری با برناترجمه

 

ثبت نام کنید و از دانش و تخصص خود کسب درآمد نمایید.

 

در این صفحه به شما توضیح می‌دهیم که برای ثبت نام باید چه مراحلی را طی کنید.

 

همکاری با مترجمین

 

در محله نخست با کلیک روی گزینه ورود/ثبت نام در بالای صفحه وارد صفحه ورود/ثبت نام شوید. در قسمت پایین بخش ”حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید“، روی ثبت نام کنید کلیک کنید و بعد ثبت نام به عنوان مترجم را انتخاب کنید.

 

ثبت نام مترجم

در مرحله بعدی، ایمیل و رمز عبور دلخواهتان را وارد کنید. در قیمت پیشخوان اطلاعات تکمیلی را وارد نموده و مدارکتان شامل، اسکن کارت ملی، اسکن مدرک تحصیلی یا هرگونه گواهی دیگر را به همراه رزومه خود در قالب یک فایل زیپ ارسال نمایید.

 

پس از تکمیل این مرحله، به شما اطلاع‌رسانی می‌شود که برای زمینه‌های انتخابی تست دهید و فرایند انجام تست به شما به طور کامل توضیح داده خواهد شد. پس از تایید تست‌ها، حساب کاربری شما از سمت مدیریت یا فعال می‌شود و می‌توانید سفارشات جدید را در پیشخوان پنل خود بررسی نمایید.

 

لازم به ذکر است، در صورت ثبت سفارش جدید، به همان ایمیلی که با آن ثبت نام کردید به شما اطلاع رسانی می‌شود. پس سعی کنید ایمیلی انتخاب کنید که همیشه در دسترس است.

 

پس از مراجعه به پیشخوان و بررسی سفارش جدید، در صورتیکه امکان انجام آن سفارش را داشتید برای انجام آن سفارش درخواست بزنید و منتظر نتیجه از سمت مدیریت بمانید. اگر مدیریت شما را برای انجام آن سفارش تایید کرد به شما اطلاع رسانی خواهد شد. حتما به خاطر داشته باشید که بعد از این اطلاع رسانی باید حتما تایید نهایی برای انجام سفارش را اعلام کنید.

 

هرچه سفارشاتی که تحویل می‌دهید با کیفیت‌تر باشد و به موقع تحویل داده شود، امتیاز بیشتری از مشتری و کارشناس کنترل کیفی می‌گیرید و هر چه امتیاز بالاتری بگیرید احتمال ثبت یک سفارش برای شما بالاتر می‌رود. کیفیت ترجمه چه از نظر مفهوم و چه از نظر نگارش و تایپ (علمی و فنی) رعایت شود. فونت فارسی B Nazaznin 14 و فونت انگلیسی Times New Romans 12 می باشد. از ایجاد غلط املایی و نگارشی حتما جلوگیری کنید. قالب ترجمه و پاراگراف‌بندی عینا مانند متن مبدا رعایت کنید و متن ترجمه شده خود را در فایل ورد ذخیره و ارسال کنید.

 

یادتان باشد که به زمان تحویل سفارشات دقت کنید و هر سفارش را تا قبل از موعد ارسال شده تحویل بدهید. وقتی مشغول انجام یک سفارش هستید تا زمان تحویل آن سفارش همیشه آنلاین و در دسترس باشید که در صورت هر گونه تغییر در سفارش به شما اطلاع رسانی شود.

 

کلیه امور مالی شما از طریق پنل خودتان قابل بررسی و مدیریت است و در زمان اعلام شده می‌توانید نسبت به درخواست واریز اقدام کنید.

 

هرگز از ترجمه ماشینی مخصوصا کپی پیست از گوگل ترنسلیت برای انجام سفارشات استفاده نکنید. در صورت مشاهده، پنل شما برای همیشه مسدود خواهد شد.

 

با همین چند کلیک ساده می‌توانید یک راه کسب درآمد برای خودتان فراهم کنید!

همکاری با برناترجمه

با ما گفتگو کنید