۵ گام تضمین کیفیت در برناترجمه

 

گام اول: اعمال مقررات سختگیرانه برای همکاری با مترجمین، برگزاری آزمون

 

یکی از مواردی که برناترجمه به آن اهمیت می‌دهد، همکاری با افراد حرفه‌ای، سختکوش و با انگیزه است که نه تنها دارای تخصص لازم باشند بلکه در حین انجام یک سفارش دلسوز باشند و نسبت به تحویل به موقع سفارشات نیز حساسیت نشان دهند. سایت جدید برناترجمه مجهز به سیستم امتیازدهی توسط مدیر و مشتری بوده و میزان کارایی و تبحر هر مترجم از این طریق قابل بررسی خواهد بود.

 

همکاری با مترجمین

 

گام دوم: ارائه نمونه ترجمه

 

خوشبختانه در این گام این امکان وجود دارد که مشتریان از دو طریق نمونه ترجمه‌ها را در برناترجمه بررسی نماید. اولین راه بررسی نمونه ترجمه‌های انجام شده قبلی در صفحه نمونه ترجمه و دومین راه، ارسال یک پاراگراف به عنوان نمونه از سمت مشتری و ترجمه آن در سریعترین زمان ممکن است. نمونه ترجمه در سفارشات ترجمه کتاب توسط چند مترجم انجام می شود تا مشتری بتواند کیفیت کارها را مقایسه کند و نمونه دلخواه را انتخاب نماید.

نمونه ترجمه

گام سوم: امکان پرداخت اقساطی و تحویل بخش به بخش

 

تمامی افراد گروه مترجمین برنا دغدغه رضایت مشتریان را در سر دارند و همواره می‌کوشند تا همه امکانات ممکن را برای نیل به این هدف مهم فراهم نمایند. به همین خاطر، ترتیبی اتخاذ شده است تا مشتری بتواند هزینه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت نماید.

 

همچنین در سفارشات حجیم مثل کتاب، این امکان فراهم شده است که مشتری بتواند سفارش خود را به صورت بخش به بخش تحویل بگیرد تا بتواند کیفیت کار را بررسی نموده اگر مواردی نیاز به اصلاح داشت اعلام کند و اگر از کیفیت کار راضی نبود نسبت به جایگزینی مترجم اقدام نماید.

پرداخت اقساطی

گام چهارم: ارائه خدمات در پلن‌ها و کیفیت‌های متنوع

 

دو پلن کیفیتی و سه پلن زمان برای انجام سفارشات در نظر گرفته شده است. پلن های کیفیتی به صورت نقره‌ای و طلایی ارائه شده است. پلن نقره‌ای برای متون دانشگاهی و تخصصی مناسب بوده و پلن طلای مخصوص متون مهم است و نیاز به اعمال حساسیت بالایی دارد. لازم به ذکر است که پلن طلایی توسط دو مترجم انجام می‌شود به گونه ای که یک مترجم متن را ترجمه می کند و مترجم دوم متن را روخوانی نموده و صحت اتخاذ کلمات تخصصی و روان بودن هر جمله را بررسی می‌کند.

 

پلن‌های زمانی نیز شامل پلن عادی، نیمه فوری و فوری است که هر فرد با توجه به بازه زمانی مدنظر خود می‌تواند از آنها استفاده کند. در نهایت همه سفارشات توسط تیم کنترل کیفی پایش و بعد به مشتری تحویل داده می‌شود. در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت و تایید آن توسط تیم کنترل کیفی، خسارت پرداخت می‌شود.

 

مراحل انجام سفارش

گام پنجم: گارانتی دائم برای ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی تا اعلام نتیجه داوری

 

برناترجمه ترجمه این اطمینان را به شما می‌دهد که ترجمه مقالات شما از فارسی به انگلیسی شامل گارانتی دائم است تا بتوانید با خیال راحت منتظر نتیجه داوری بمانید و در صورت مواجه شدن با داورهای سختگیر و درخواست اصلاحات بتوانید به vاحتی همه مواvد را انجام دهید. مترجمین مقالات فارسی به انگلیسی سابقه کار بالایی دارند و کیفیت بالایی ارائه می‌دهند. بنابراین، امکان ارائه این گارانتی در برناترجمه بسیار آسان است.

 

با ما گفتگو کنید