ترجمه فارسی به عربی

 

ترجمه فارسی به عربی تخصصی

 

 

 

ترجمه فارسی به عربی تخصصی

ترجمه متن، مقاله، کتاب، وبسایت با موضوعات تخصصی

توسط مترجمین مجرب و حرفه ای با کیفیت و دقت بالا

 

 

 

اگر کسب و کار شما در کشورهای عربی قابل گسترش است و یا پیش بینی می‌کنید که مطالب وب سایت شما، به‌گونه‌ای است که مخاطبان عرب زبان بسیاری پیدا خواهید کرد، حتماً وب سایت خود را به زبان عربی ترجمه کنید. زبان عربی از نظر اهمیت ششمین زبان رسمی دنیا است. ترجمه فارسی به عربی، باعث مخاطبان کسب و کار و همچنین افزایش ترافیک وب سایت می‌شود.

 

ترجمه فارسی به عربی

 

زبان عربی یکی از پرگویش‌ترین زبان‌های جهان است که در سال‌های اخیر با افزایش مراودات تجاری ایران با کشورهای عرب زبان منطقه، تقاضای کسب و کارها برای پوشش دادن مخاطبین عرب زبان در وب سایت‌ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است. از آنجا که زبان عربی یکی از پیچیده‌ترین زبان‌ها از نظر قواعد نوشتاری صرف و نحو محسوب می‌شود، توجه اصولی به این قوانین در هنگام ترجمه فارسی به عربی و بالعکس از ضروریاتی است که مترجم فارسی به عربی می‌بایست آن را مد نظر بگیرد؛ عدم توجه به این نکات باعث شکست در ترجمه فارسی به عربی خواهد شد.

 

زبان عربی یکی از شش زبان رسمی ملل متحد است و زبان عربی مدرن استاندارد به‌عنوان زبان رسمی‌کتابت در تمام کشورهای عرب پذیرفته شده است. شمار کسانی که عربی را همچون زبان مادری بکار می‌برند، بین 174 تا 442 میلیون نفر است. عربی، زبان رسمی 25 کشور است که جمعیت آنها 329 میلیون نفر است.

 

ترجمه فارسی به عربی به دو شیوه امکان پذیر است: ترجمه تحت اللفظی، ترجمه مفهومی. در ترجمه فارسی به عربی مانند سایر ترجمه‌ها باید دو نکته را در نظر گرفت؛ اول اینکه دستور زبان و قوانین گرامری زبان مقصد باید در ترجمه فارسی به عربی رعایت شود، دوم اینکه مفهوم متن مبدا به صورت کامل و شیوا و با حفظ امانت در ترجمه فارسی به عربی منتقل شود.

 

در هنگام ترجمه متن از فارسی به عربی باید اختلاف در متون، بلاغت، اعراب گذاری، زمان افعال، ضمایر و نوع صیغه‌ها را مد نظر گرفت. مسلماً برای ترجمه فارسی به عربی حرفه‌ای و کاربردی علاوه بر آشنایی و تسلط هر چه بیشتر بر دو زبان مبدا و مقصد، مترجم می‌بایست بر پیچیدگی‌های زبان فارسی و عربی نیز اِشراف کامل داشته باشد.

 

ترجمه فارسی به عربی تخصصی

اهمیت ترجمه فارسی به عربی سایت

 

کشورهای عرب‌زبان در بخش شمالی افریقا، بخشی از آسیا و خاورمیانه قرار دارند. با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران و همسایگی با کشورهای عرب‌زبان، برای کسانی که قصد دارند کسب و کار خود را وارد دنیای بین‌المللی کنند، ترجمه سایت به زبان عربی و ترجمه فارسی به عربی از اهمیت خاصی برخوردار  بوده و می‌تواند در توسعه کسب و کار در ابعاد جهانی نقش بسزایی داشته و مخاطبین سایت را به‌صورت تصاعدی افزایش دهد.

 

ترجمه فارسی به عربی تخصصی

 

ترجمه متن فارسی به عربی

 

ترجمه فارسی به عربی متن، ترجمه فارسی به عربی مقاله، ترجمه فارسی به عربی کتاب و ترجمه فارسی به عربی نامه نیز از خدمات ترجمه فارسی به عربی دیگری است که توسط برناترجمه ارائه می شود. پس در زمینه ترجمه فارسی به عربی دیگر نگرانی نداشته باشید و سفارشات ترجمه فارسی به عربی با خیال راحت ثبت کنید.

 

ثبت سفارش و قیمت گذاری

 

کاربران گرامی می‌توانند ترجمه عربی به فارسی تخصصی و ترجمه فارسی به عربی سایت را به گروه برناترجمه بسپارند. کادر مجرب و مترجمین باتجربه و متخصص در این گروه آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات در زمینه ترجمه متون تخصصی و ترجمه فارسی به عربی سایت هستند. در ترجمه فارسی به عربی سایت و یا بالعکس، با توجه به در نظر گرفتن پرسونای مخاطبان، باعث تضمین موفقیت کسب و کار شما در کشور مقصد می‌شود.

 

شایان ذکر است که ترجمه فارسی به عربی سایت یا بالعکس، کاملاً با استفاده از نیروی انسانی بوده و از هیچ گونه نرم‌افزار یا ابزاری برای انجام ترجمه استفاده نمی‌شود. جهت اطلاع و آگاهی نسبت به هزینه و قیمت سفارش ترجمه فارسی به عربی، می‌توانید به بخش ثبت سفارش ترجمه مراجعه و بعد از انتخاب ترجمه فارسی به عربی، فایل خود را آپلود نمایید تا کارشناسان بعد از بررسی سفارش ترجمه فارسی به عربی، هزینه ترجمه فارسی به عربی سایت را به صورت آنلاین به اطلاع شما برسانند و یا با شماره‌های اعلام شده تماس گرفته و با پشتیبان در این زمینه گفتگو کنید. هزینه‌های ترجمه در برناترجمه بسیار مقرون به صرفه بوده و با توجه به کیفیت بالا و تضمینی ترجمه، رضایت مشتریان ترجمه فارسی به عربی را به دنبال خواهد داشت.

ترجمه فارسی به عربی تخصصی

ثبت سفارش

با ما گفتگو کنید