برق

 

ترجمه مهندسی برق

 

 

ترجمه تخصصی انواع متن، مقاله و کتاب رشته برق

 

انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی به همراه بازخوانی و گواهی تایید

 

ثبت سفارش

 

 

رشته مهندسی برق (electrical engineering)

 

مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و اکترونیک می‌پردازد. ‌می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی. رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی دارای 5 گرایش زیر است که پس از گذراندن 3 تا 5 ترم، گرایش دانشجو مشخص ‌می‌شود:

  • مهندسی الکترونیک
  • مهندسی مخابرات
  • مهندسی قدرت
  • مهندسی کنترل
  • مهندسی پزشکی

رشته مهندسی برق حوز‌ه‌های تحقیقاتی بسیاری دارد. ‌می‌توان گفت دانشجویان و محققان در این رشته در دنیای پهناوری از مهندسی برق مشغول به تحقیق و تحصیل هستند. این رشته چنان گسترده است که هر محقق تنها در حوزه محدودی از متون و مقالات تخصصی مهندسی برق اِشراف کامل دارد. همین امر ترجمه تخصصی مهندسی برق را به یک امر کاملاً حرفه‌ای و تخصصی تبدیل کرده است. در هنگام ترجمه تخصصی مهندسی برق، مترجم نه تنها می‌بایست در رشته مهندسی برق تحصیل کرده باشد بلکه باید گرایش تحصیلی یکسانی نیز با موضوع متن داشته باشد. مترجم در هنگام ترجمه تخصصی مهندسی برق، ابتدا باید مفاهیم موجود در متن را درک کند و سپس اقدام به ترجمه متن تخصصی نماید.

در مجموع ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی برق باید توسط مترجمانی صورت بگیرد که ویژگی های زیر را داشته باشند:

  • مسلط به زبان انگلیسی
  • تحصیل کرده در رشته مهندسی برق
  • با تجربه و حرفه‌ای در امر ترجمه مقاله رشته مهندسی برق
  • آشنا با مجلات معتبر این رشته و فرمتینگ مقاله آن مجله

ترجمه مقاله مهندسی برق

نحوه ثبت و سفارش ترجمه تخصصی مهندسی برق

 

جهت سفارش ترجمه متن تخصصی و استفاده خدمات ترجمه تخصصی خود در زمینه مهندسی برق در برناترجمه، ابتدا وارد بخش ثبت سفارش ترجمه شوید، سپس با پر کردن بخش ثبت نام و انتخاب نوع خدمات ترجمه، فایل خود را آپلود و ارسال نمایید. فایل شما به سرعت توسط کارشناسان برناترجمه ارزیابی و قیمت‌گذاری ‌می‌شود و قیمت نهایی و زمان تحویل به شما اعلام خواهد شد. در تعیین قیمت، پارامترهایی همچون تعداد صفحات و کلمات و میزان فوری بودن سفارش مدنظر گرفته ‌می‌شوند.

 

در زمینه ترجمه تخصصی مقاله مهندسی برق در هر 24 ساعت، حدود 1000 کلمه ترجمه ‌می‌شود.  

ترجمه مقاله مهندسی برق فارسی به انگلیسی

مترجمان برناترجمه برای ترجمه تخصصی مهندسی برق

 

مترجمین متخصص در ترجمه تخصصی مهندسی برق در برناترجمه، دانش آموختگان مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی برق هستند. این گروه متشکل از مترجم هایی با گرایش های برق الکترونیک، برق مخابرات، برق کنترل و برق قدرت هستند که در زمینه ترجمه تخصصی مهندسی برق، از تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند. بکارگیری مترجم مختصص علاوه بر ترجمه صحیح و درست اصطلاحات صحیح علمی موجب انتقال شیوا و روان مفاهیم از متن مبدا به متن مقصد نیز ‌می‌شود.

‌می‌توانید با خیالی آسوده ترجمه مقالات، مجلات، کتاب های منتشر شده، پایان نامه‌ها، ترجمه کاتالوگ‌های مهندسی برق و سایر متون در زمینه مهندسی برق را به ما بسپارید.

 با گسترش روز افزون و شتابان علم و تحقیقات علمی در دنیای امروز، نیاز به ترجمه جهت تسریع فعالیت‌ها و ارتباطات بین المللی بیش از پیش احساس می‌شود. از این رو گروه مترجمین برنا در صدد برآمدند تا بخشی از نیازهای علمی جامعه فرهیخته ‌ایران را از طریق راه اندازی سامانه‌ی تخصصی تایپ و ترجمه برآورده سازند. برناترجمه به منظور افزایش کیفیت ترجمه تلاش نموده تا در هر یک از حیطه‌های تخصصی، از مترجمینی متخصص و حرفه‌ای استفاده کند تا بتواند ترجمه‌ای دقیق و تضمینی را به کاربران گرامی ارائه نماید.

 

ثبت سفارش

با ما گفتگو کنید